www.kraxnet.cz Xnet.cz | Administrace | XNet Wiki | Railshosting.cz  

KRAXNET je nejlepším registrátorem

Sdružení CZ.NIC dokončilo další kolo certifikace registrátorů a oznámilo výsledky společnosti KRAXNET s.r.o, která provozuje služby registrace domén a webhostingu pod obchodní značkou XNET. XNET získal všech 5 hvězdiček, dokonce splnil certifikační požadavky na 100%.

“Většinou zavádíme inovace jen na základě poptávky, proto nám certifikace registrátorů přišla jako nesmyslná. Celou řadu požadavků na certifikaci jsme totiž od našich zákazníků nikdy neslyšeli. Přesto jsme se podvolili přání sdružení CZ.NIC a tyto věci naimplementovali. Ukázali jsme tak, že v oblasti řešení individuálních požadavků jsme opravdu nejlepší na trhu a dokážeme zavést prakticky cokoliv,” říká Jiří Kubíček, jednatel společnosti KRAXNET s.r.o.

“Získali jsme právo používat označení ‘Registrátor certifikovaný pro maloobchod’ a ikonku s maximálním počtem hvězdiček. Také v seznamu registrátorů na stránkách správce národní domény jsme nyní na vrcholu,” doplnil Kubíček.

Společnost KRAXNET s.r.o. je jedním z prvních registrátorů v doméně .cz a od roku 2005 spravuje tisíce domén v zóně .cz. Silnou stránkou společnosti je schopnost a ochota poskytovat individuálně nastavené služby spojené s registrací a správou domén a specializovaného aplikačního hostingu.

CZ.NIC - Registr೯0159i poskytuj줭 tak石lu017Eby koncov�17Eitel016Fm
Uploaded with Skitch!

Jeden komentář k příspěvku “KRAXNET je nejlepším registrátorem”

  1. 1irrigation

    1providers…

Zanechte komentář